5 דגשים לביצוע עסקת
ליסינג תפעולי פרטי מוצלחת

מהו ליסינג תפעולי פרטי ולמי הוא מיועד, בהשוואה לעסקה מימונית? למה היא יכולה להיות עסקה טובה גם עבורכם? האם יש נקודות שכדאי לבדוק, לפני שחותמים על עסק כזו? מהן? אנשים רבים חולמים-על או רוצים ‘רכב חברה’: מכונית שהם יכולים לנסוע בה כמה שהם רוצים וכל האחזקה והטיפולים בה נעשים על ידי ‘קצין רכב’ או איש מקצוע אחר. בנוסף, גם אין להם הוצאות ישירות על חלקים או אביזרים; מחלקי מנוע ועד מגבים.

עסקת ליסינג מימוני כוללת מימון של הרכב ומהווה למעשה מסגרת אשראי עבור הלקוח: הוא קונה את הרכב בתשלומים, בעסקה במבנה כזה או אחר. מבני עסקאות מימון משתנים בנושא של תשלום מראש, תשלומים תקופתיים בהיקף ולמשך זמן מסוים ותשלום בסוף התקופה .גם פיז’ו 2008 בעסקת ליסינג תפעולי פרטי.

ליסינג תפעולי כולל גם טיפולים ברכב ותחזוקה שלו: הוצאות התפעול חלות על חברת הליסינג, ובעל הרכב כמעט לא צריך לנקוף אצבע בכל מה שקשור ביום-יום של המכונית. הלקוח לא צריך ‘לראות מוסך’, או להתעסק במיקוח עם המוסך ובכל מה שקשור בתשלומים לביטוח או גופים אחרים.

חשוב מאוד לדעת שבעסקת ליסינג תפעולי פרטי אצל גלי ליסינג אין הוצאות נוספות והכול ידוע מראש.

למי מתאימה עסקת ליסינג תפעולי פרטי?

עסקת ליסינג תפעולי פרטי מתאימה לעצמאים, ללקוחות פרטיים שנוסעים עד 20,000 ק”מ בשנה (כאשר הממוצע בארץ הוא 17,000 ק”מ לשנה), לבעלי מקצועות חופשיים ועוד.

כדי להבין אם עסקה כזו מתאימה גם לכם, בואו נחשוב על כמה דוגמאות פשוטות ומוכרות. לא כל אחד יכול לקבל רכב ממקום העבודה שלו, ולא לכל אחד כדאית העסקה שמציע מקום העבודה. ליסינג תפעולי פרטי מתאים לאלה וגם לאלה. נסביר: ליסינג תפעולי מוצע לחברות רבות על בסיס כולל, רחב. העסקה שנחתמת מול החברה מבטיחה נסועה (קילומטראז’) יחסית גבוהה, ביטוח לנהגים חדשים ו’כל נהג’ ופינוקים נוספים.

אבל נניח שאתם עובדים בחברת הייטק ויכולים לקבל רכב מסוג אחד או שניים מהחברה, בעלות (שווי שימוש) מסוימת.
העניין הוא שאתם גרים בתל אביב, ויש לכם שני ילדים קטנים, ההורים וכל החברים שלכם גרים בתל אביב. בנוסף, אין לכם חיבה גדולה לטיולים. מאלה יוצא שהשימוש שלכם במכונית הוא כמעט אפסי והקילומטראז’ שתעשו בשנה, קטן, ונמוך מהממוצע בישראל. במצב בו אתם לוקחים רכב מהחברה שבה אתם עובדים, אתם למעשה מממנים את כל העובדים האחרים ש’טוחנים’ את המכוניות שלהם.

אפשרות שנייה היא שאתם עצמאים, ואין לכן חברה שתציע לכם את השרות. התעסקות עם כל מה שכרוך בטיפולים, רישוי וכו’ פשוט גוזל זמן, שאותו אתם יכולים לנצל טוב יותר. במקרה זה – וגם במקרה שלמעלה – מתאים לכם ליסינג תפעולי פרטי.

איך מתקדמים לליסינג תפעולי פרטי?

אם אתם נמנים על אחת מהאוכלוסיות הללו או אם אתם מעוניינים ברכב שהחברה שבה אתם עובדים לא מציעה, כדאי לכם לבדוק עסקת ליסינג תפעולי פרטי בגלי ליסינג. בדקו אותנו והשוו את התנאים שאנחנו נותנים ומעניקים, את פוליסת הביטוח שלנו ואת מה שכלול בתחזוקה ובטיפולים השונים.

זכרו: עסקת ליסינג תפעולי פרטי בגלי ליסינג ברורה והכול בה ידוע מראש. צרו קשר איתנו עוד היום: חייגו אלינו 2664 * או השאירו פרטים ונציג גלי ליסינג יחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים ולהתרשמות ממגוון דגמי הרכב של גלי ליסינג, גלשו לדף ליסינג תפעולי פרטי.

מעוניינים בליסינג
פרטי תפעולי?

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

    מעוניינים בליסינג תפעולי?

    לקביעת טיפול

    לקוחות גלי ליסינג בעסקת ליסינג תפעולי, עסקי או פרטי, נהנים מראש שקט לאורך כל תקופת העסקה. הגיע הזמן לטיפול? השאירו פרטים ואנו נתאם בשבילכם את הטיפול, בקלות וביעילות.

      דילוג לתוכן